چرا کولر گازی باد گرم می زند

 

به دنبال تعمیر کار کولر گازی هستید؟

شما تعمیر کار کولر گازی هستید ؟ 

ارائه خدمات سرمایش در تهران ، شیراز ،کرج ، مشهد ، اصفهان ، اهواز و رشت


چرا کولر گازی باد گرم می زند

09303364967

 

چرا کولر گازی باد گرم می زند چرا کولر گازی باد گرم می زند چرا کولر گازی خنک نمیکند چرا کولر گازی باد گرم می زند علت باد گرم کولر گازی چرا کولر گازی باد گرم می زند چرا باد کولر گرم است چرا کولر گازی باد گرم می زند چرا کولر گازی باد گرم می زند علت خنک نکردن کولر گازی چرا کولر گازی باد گرم می زند علت خنک نکردن کولر گازی چرا کولر گازی باد گرم می زند تعمیر کولر گازی چرا کولر گازی باد گرم می زند عیب یابی کولر گازی اسپیلت چرا کولر گازی باد گرم می زند چرا کولر گازی باد گرم می زند چرا باد کولر گرم است چرا کولر گازی باد گرم می زند علت باد گرم کولر گازی چرا کولر گازی باد گرم می زند

چرا کولر گازی باد گرم می زند ؟ این سوالی است که معمولا در فصل های گرم سال زیاد میشنویم. زمانی که احساس می شود کولر گازی اسپیت باد گرم می زند و میخواهیم بدانیم که علت باد گرم کولر گازی چیست معمولا اولین احتمال این است که شارژ کولر گازی با مشکل مواجه شده است و نیاز به شارژ مجدد دارد. مشکل باد گرم زدن کولر گازی و اینکه چرا کولر گازی خنک نمیکند علت های مختلفی میتواند داشته باشد که با توجه به شرایط کولر گازی ، سرویس کار تشخیص میدهد مشکل دقیقا چیست. در بیشتر موارد مهمترین علت اینکه چرا کولر گازی باد گرم می زند به مسئله شارژ گاز کولر گازی مربوط می شود و در صورت اقدام به شارژ کولر گازی مشکل حل می شود و کولر هوای مطلوب و خنکی تولید میکند.

چرا کولر گازی باد گرم می زند

چرا کولر گازی باد گرم می زند ؟ با ما تماس بگیرید

چرا کولر گازی باد گرم می زند ؟

این که چرا کولر گازی باد گرم می زند مشکلی است که علت های بسیاری میتواند داشته باشد و معمولا لازم است که یک سروس کار مجرب از اسپیلت دیدن کند و مشکل را تشخیص دهد و برطرف نماید اما سعی می کنیم در این مطلب نکاتی را در این زمینه مطرح نماییم. ممکن است این مطلب بتواند کمک کند اما توصیه می کنیم با توجه با پیشرفته بودن سیستم کولر های گازی و اسپیلت ها جهت عیب یابی و تعمیر کولر گازی و اسپیلت حتما از نیروهای کارشناس کمک بگیرید. مهمترین دلایلی که در جواب سوال چرا کولر گازی باد گرم می زند میتوان مطرح کرد در لیست زیر آورد شده است :

  • نیاز به شارژ کولر گازی
  • ترموستات کردن کولر گازی
  • معیوب شدن برد کولر گازی
  • کولر گازی اوورلود کرده باشد
  • کثیفی و گرفتگی فیلتر هوا کولر گازی
  • ممکن است کولر به موقع سرویس نشده باشد
  • موتور فن کولر گازی ممکن است از کار افتاده باشد
  • کمپرسور کولر گازی ممکن است سوخته باشد یا معیوب باشد
  • و . . .

چرا کولر گازی خنک نمیکند ؟ اعزام سرویس کار در سراسر کشور

چرا کولر گازی خنک نمیکند

شارژ گاز کولر گازی :

در صورتی که کولر گازی شما با مشکل شارژ روبرو شده، لازم است در اولین فرصت اقدام به شارژ کولر گازی نمایید زیرا ممکن است کمپرسور کولر گازی آسیب ببیند و باعث تحمیل هزینه های سنگین شود. شارژ گاز اسپیلت نیز لازم است توسط افراد مجرب صورت بگیرد تا مشکل جدی تری برای کولر گازی ایجاد نشود و کولر بازدهی مطلوبی داشته باشد.

گرفتگی فیلتر هوا :

معمولا فیلتر هوای کولر گازی پس از مدتی با انواع گرد و غبار و ذرات معلق پوشانده می شود که در واقع همین کثیف شدن و گرفتگی فیلتر هوای کولر گازی یکی از اصلی ترین دلایلی است که چرا کولر گازی خنک نمیکند یا چرا کولر گازی باد گرم می زند . گرفتگی فیلتر هوای کولر گازی میتواند روی عملکرد فویل ها تاثیر بگذارد و باعث برفک زدن کویل ها شود که گرم شدن باد کولر گازی را در پی خواهد داشت و یکی از علت های باد گرم کولر گازی است. بهتر است که فیلتر های یونیت داخلی به صورت ماهیانه شستشو و تمیز شوند.

تمیز کردن کندانسور :

تمیز کردن کندانسور نیز میتواند باعث بهبود عملکرد کولر گازی شود. معمولا کندانسور یا یونیت بیرونی لازم است هر سال حداقل یکبار تمیز و سرویس شود. همچنین عملکرد کمپرسور باید مرتباً چک شود.

جهت رفع مشکل باد گرم کولر گازی با ما تماس بگیرید

هدف ما جلب رضایت شماست
 
چرا کولر گازی باد گرم میزند

 

برای سرویس کولر های گازی خود با ما تماس بگیرید.

 

☎09303364967☎

چرا کولر گازی باد گرم می زند
5 امتیاز از 10 رای

Comments are closed.