شستشوی فرش دستباف

 دنبال یک قالیشویی خوب میگردید ؟با لوله وست تماس بگیرید

09303364967
تماس با متخصصین لوله وست

قالیشویی شستشوی فرش دستباف نظافت منزل شستشوی فرش دستباف شستشوی مبل در منزل شستشوی فرش دستباف قالیشویي شستشوی فرش دستباف مبل شویی شستشوی فرش دستباف شستشوی مبل شستشوی فرش دستباف فرش شویی شستشوی فرش دستباف مواد شوینده مبل شستشوی فرش دستباف شستشوی مبل شستشوی فرش دستباف شستن مبل شستشوی فرش دستباف شستن فرش شستشوی فرش دستباف کارخانه قالیشویی شستشوی فرش دستباف شستن فرش با شامپو فرش شستشوی فرش دستباف دستگاه شستشوی فرش شستشوی فرش دستباف نرخ شستشوی فرش ماشین شستشوی فرش دستباف دستگاه مبل شویی شستشوی فرش دستباف شستن مبل با دستگاه شستشوی فرش دستباف شستن فرش دستباف شستشوی فرش دستباف مبل شویی در منزل شستشوی فرش دستباف شستن مبل شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ماشینی شستشوی فرش دستباف شستن فرش در منزل شستشوی فرش دستباف قالیشویی شرق تهران شستشوی فرش دستباف بهترین قالیشویی تهران شستشوی فرش دستباف قیمت شستشوی فرش شستشوی فرش دستباف قالیشویی جنوب تهران شستشوی فرش دستباف قیمت شستن فرش12متری شستشوی فرش دستباف اتحادیه قالیشویی شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ابریشم مصنوعی شستشوی فرش دستباف قیمت شستشوی فرش ماشین شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش در منزل با دستگاه شستشوی فرش دستباف دستگاه فرش شویی شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ماشین در منزل شستشوی فرش دستباف موکت شویی شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش دستباف بهترین قالیشویی شستشوی فرش دستباف شستشوي فرش شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ابریشم شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ابریشم ماشینی شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ابریشم در منزل شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ابریشم دستباف شستشوی فرش دستباف

 


شستشوی فرش دستباف همواره با دغدغه های زیادی همراه است . از جمله  اینکه بهتر است شستشوی فرش دستباف در منزل انجام شود یا اینکه شستشو را به قالیشویی بسپاریم ؟ شستشوی فرش دستباف چه در منزل و چه در قالیشویی مزایا و معایب مربوط به خود را دراد و نمیتوان عنوان کرد که کدام روش در مجمو0ع بهتر است . اما یکی از مهمترین نکاتی که میتوان به آن اشاره کرد این است که معمولا زردی ریشه های فرش پس از شستشو  بیشتر در شستشو های خانگی اتفاق می افتد پس لگر روی این مورد حساسیت ویژه ای دارید توصیه می شود شستشوی فرش دستباف را در منزل انجام ندهید . با این وجود ما نکات مهمی را در مورد شستشوی فرش دستباف در منزل در ادامه می آوریم و امیدواریم که مفید واقع شود .

شستشوی فرش دستباف ، شستشوی فرش دستباف تهران ، شستن فرش دستباف

شستشوی فرش دستباف نیازمند رعایت یک سری قواعد است که به شما در حفظ فرم اولیه و ساختار فرش کمک شایانی میکند . از جمله اصول و قواعد شستشوی فرش دستباف رعایت مراحل شستشو به ترتیب و با دقت لازم است . مراحل شستشوی فرش دستباف به به ترتیب در ادامه توضیح داده می شود . قبل از هر چیز دیگری جهت شستشوی فرش ستباف باید مطمئن شوید فرش رنگ پس نمی دهد . برای این کار کافی است یک گوش پاک کن را با آب ولرم خیس کنید سپس سر گوش پاک کن را به مدت ده ثانیه یا بیشتر روی قسمت های رنگی فرش بکشید . اگر گوش پاک کن رنگی شود فرش شما در صورت شستشو رنگ پس میدهد و بهتر است جهت شستشو با یک قالیشویی معتبر در این زمینه مشورت کنید . پس از اینکه مطمئن شدید فرش رنگ پس نمیدهد برای شستشوی فرش طبق راهنمایی هایی که در ادامه می آید پیش بروید . همچنین اگر با وجود احتمال رنگ دادن فرش همچنان اصرار بر شستن فرش دارید به یاد داشته باشید بعد از شستشو و پس از لوله کردن فرش به هیچ وجه روی آن آب نگیرید .

مراحل شستشوی فرش دستباف :

  •  گرد گیری : قبل از خیس شدن و شستشوی فرش دستباف بهتر است فرش گردگیری شود . با یک تکه چوب چندین ضربه به قسمتهای مختلف فرش بزنید به تا جایی که احساس کنید عمده گرد و غبار موجود در فرش بیرون آمده است .
  • لکه گیری بعد از گردگیری لکه زدایی انجام می شود . در مورد لکه گیری در پست شستشوی فرش توضیحات کاملی اورده شده
    است .
  • ترمیم اگر صدمه ای به فرش رسیده یا سوراخ شده است بهتراست در صورت امکان قبل از شستشو ترمیم شود .
  • شستشو : پس از طی این مراحل به شستشوی نهایی فرش میرسیم .

شستشوی فرش دستباف :

شستشوی فرش دستباف اگر سهل انگارانه انجام شود باعث می شود فرش  فرش شکل و فرم کلی خود را از دست بدهد و زیبایی سابق را نداشته باشد . پس توصیه می کنیم با  دقت و حوصله کافی در مورد شستشوی فرش دستباف اقدام کنید و یا کار را به یک شرکت نظافتی مطمئن بسپارید .

شستشوی فرش دستباف ، شستشوی فرش دستباف تهران ، شستن فرش دستباف

سعی کنید فرش را روی یک زمین سخت و سیمانی ، سرامیک و ترجیحا شیب دار بشویید .

آب نه زیادسرد باشد و نه زیاد گرم ، دمای معمولی آب مناسب است .

سعی کنید حتما از شامپو فرش جهت شستشوی فرش دستباف در منزل استفاده کنید . شستشوی فرش با سایر پاک کننده ها میتواند جلا و زیبایی فرش را به مرور از بین ببرد . همچنین می توانید شامپو فرش را با مقداری نرم کننده مخلوط کنید . این کار باعث لطافت و نرمی سطح فرش می شود .

فرش شسته شده را با پارو آب کشی کنید و اجازه دهید یک ساعت به همان حالت در جای خود روی زمین بماند .

پس از یک ساعت می توانید فرش را جهت خشک شدن نهایی پهن یا اویزان کنید . بهتر است اگر فرش در معرض مستقیم آفتاب قرار دارد پشت فرش رو به آفتاب قرار گیرد . سعی کنید فرش در جایی پهن شود که هوا به خوبی در جریان باشد .

بعد از پهن کردن یا آویزان کردن فرش روی آن آب نگیرید زیرا باعث زردی ریشه های فرش می شود . ( در صورت زرد شد ریشه ها پس از شستشو یک دستمال پارچه ای را به مقدار کمی وایتکس آغشته کنید و ریشه ها را با آن تمیز کنید . )

اگر فرش دستباف پس از شستشو کج شود باید توسط دارکش های مجرب مجددا دارکشی شود .

جهت شستشوی فرش دستباف ، قالیشویی و شستشوی فرش با ما تماس بگیرید

شستشوی فرش دستباف ، شستشوی فرش دستباف تهران ، شستن فرش دستباف

هدف ما جلب رضایت شماست

09303364967

شستشوی فرش دستباف
5 امتیاز از 1 رای

Comments are closed.