لوله بازکنی در کیش

لوله بازکنی در اهواز

لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی کیش تخلیه چاه در کیش لوله بازکنی در کیش حفر چاه در کیش لوله بازکنی در کیش دستگاه لوله بازکنی لوله بازکنی در کیش قیمت دستگاه لوله بازکنی لوله بازکنی در کیش قیمت لوله بازکنی لوله بازکنی در کیش رفع گرفتگی لوله فاضلاب لوله بازکنی در کیش رفع گرفتگی توالت فرنگی لوله بازکنی در کیش تشخیص گرفتگی لوله لوله بازکنی در کیش لوله بازکن لوله بازکنی در کیش گرفتگی توالت لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی ارزان لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی غرب تهران لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی شرق تهران لوله بازکنی در کیش لوله بارکنی شمال تهران لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی جنوب تهران و لوله بازکنی غرب تهران لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی لوله بازکنی در کیش خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه دستگاه تراکم هوا لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی لوله بازکنی در کیش دستگاه لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی در کیش قیمت لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی در کیش تخلیه چاه در کیش لوله بازکنی در کیش قیمت دستگاه لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی در کیش تشخیص گرفتگی لوله لوله بازکنی در کیش رفع گرفتگی لوله لوله بازکنی کیش لوله بازکنی در کیش تخلیه چاه در کیش لوله بازکنی در کیش حفر چاه در کیش لوله بازکنی در کیش دستگاه لوله بازکنی لوله بازکنی در کیش قیمت دستگاه لوله بازکنی لوله بازکنی در کیش قیمت لوله بازکنی لوله بازکنی در کیش رفع گرفتگی لوله فاضلاب لوله بازکنی در کیش رفع گرفتگی توالت فرنگی لوله بازکنی در کیش تشخیص گرفتگی لوله لوله بازکنی در کیش لوله بازکن لوله بازکنی در کیش گرفتگی توالت لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی ارزان لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی غرب تهران لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی شرق تهران لوله بازکنی در کیش لوله بارکنی شمال تهران لوله بازکنی در کیش رفع بوی بد توالت ها لوله بازکنی در کیش لوله کشی ساختمان لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی در شرق تهران لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی در شمال تهران لوله بازکنی در کیش لوله بازکن لوله بازکنی در کیش حفر چاه در کیش لوله بازکنی در کیش تخلیه چاه و لوله بازکنی در کیش تشخیص گرفتگی لوله لوله بازکنی در کیش تخلیه چاه و لوله بازکنی در کیش لوله بازکنی تهران  رفع گرفتگی توالت لوله بازکنی در کیش رفع نشتی لوله تخلیه چاه و لوله بازکنی در کیش

لوله بازکنی در کیش با متخصصین لوله وست

09303364967یخ زدن کندانسور کولر گازی

لوله بازکنی در کیش با توجه به اینکه شهری توریستی است تقاضاهای زیادی در این مورد دارد. رفع گرفتگی لوله در هتل های کیش یکی از مواردی که هتلداران کیش با آن مواجه می شوند. در کنار آن سوئیت ها و خانه هایی که در کیش اجاره داده می شود با توجه به اینکه افراد متعددی در آن حضور پیدا می کنند نیاز زیادی به تخلیه چاه و لوله بازکنی پیدا می کند. تیم متخصص لوله وست با توجه به این نیازها نیروهای آموزش دیده زیادی را برای لوله بازکنی در کیش در نظر گرفته اند.

لوله بازکنی در جزیره کیش

لوله بازکن ها در کیش در تمامی نقاط آماده خدمت رسانی می باشند. مخصوصاً در نقاطی که رفت و آمد زیاد باشد مانند مناطق نزدیک به بازارها و مراکز تفریحی. “شهرک صدف کیش” از آنجایی که به نسبت “شهرک نوبنیاد” قدیمی تر است مشکلات گرفتگی لوله بیشتری دارد.

لوله بازکنی در کیش

خدمات لوله بازکنی کیش :

 • نشت یابی
 • بیرون آوردن گوشی و وسایل قیمتی از توالت
 • تعمیرات لوله کشی ساختمان
 • حفر چاه و لایروبی چاه
 • لوله بازکنی در کیش توسط ژنراتور با فنر فولادی
 • لوله بازکنی و تخلیه چاه توسط افراد مجرب و متخصص
 • رفع نم زدگی و بوی بد جاه فاضلاب
 • مشاوره رایگان
 • رفع گرفتگی لوله آب گرم
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 • نصب سپتیک تانک
 • لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا و فنر لوله بازکنی

 

تخلیه چاه هتل ها و لوله بازکنی رستوران ها:

لوله بازکنی کیش | تخلیه چاه کیش

پیشگیری از گرفتگی لوله ها :

 1.  یکی از مهمترین نکات در مورد پیشگیری از گرفتگی لوله دقت در شست و شوی ظروف آغشته به روغن است.سعی شود تا جایی که مقدور است از ریختن مستقیم روغن استفاده شده (روغن سوخته) در سینک ظرفشویی خود­­داری کنید. بهتر است ابتدا روغن با تکه ­ای پارچه از سطح ظرف برداشته شده و سپس ظرف شسته شود.
 2.  توصیه می شود حتما از صافی (توری) بر روی دهانه سینک ظرفشویی و چاه حمام جهت جلوگیری از ورود اجسام جامد به درون لوله استفاده شود.
 3.  به علاوه بهتر است در کنار رعایت نکات ذکر شده به محض مشاهده گرفتگی های جزیی مقداری آب جوش در لوله ریخته شود تا از جمع شدن فضولات درون لوله و گرفتگی های جدی تر جلوگیری شود.

 

روشهای لوله بازکنی خانگی :

 لوله بازکنی با پمپ دستی:

استفاده از این نوع پمپ ها برای لوله بازکنی از گذشته مرسوم بوده و معمولا بیشترافراد شیوه کار با آنها را میدانند ازاین رو ارایه این روش بیشتر جنبه یادآوری داشته اما توضیحات لازم جهت استفاده نیز در ادامه اورده می شود . پمپ لوله بازکن را به گونه ای بر روی دهانه چاه یا سینک قرار دهید که از خروج هوا حین پمپ کردن جلوگیری شود (تا تمام هوای پمپ شده در لوله جریان یابد) . حالا می توانید پمپ کردن را شروع کنید.این کار را چندین مرتبه تکرار کنید اگر گرفتگی خیلی شدید نباشد ممکن است با این روش مشکل برطرف شود و لوله بازکنی انجام شود . در غیر این صورت نگران نباشید و روی کمک ما حساب کنید و ادامه متن را دنبال کنید  .

استفاده از محلول های لوله بازکنی :

راه دیگر استفاده از محلول ها یا همان اسید لوله بازکن می باشد که می توانید انواع ان ها را بسته به انتخاب خود از مغازه ها تهیه کنید در چاه یا لوله ریخته و عملیات لوله بازکنی ر انجام دهید . یا اینکه می توانید از ترکیبات خانگی با توجه به مطالبی که در ادامه می آید استفاده کنید . اگر قصد استفاده از لوله بازکن خانگی برای رفع گرفتگی های سطحی را دارید به ترتیبی که در ادامه می اید عمل کنید :

چه چیزهایی برای این کار لازم دارید؟ 

 • مقداری پارچه
 • جوش شیرین و سرکه
 • یک کتری آب جوش

نصف یک بسته جوش شیرین را به صورت مستقیم و بدون مخلوط کردن آن با آب یا هر چیز دیگری درون لوله یا چاه بریزید سپس به انداره نصف استکان سرکه روی آن ریخته و بلافاصله دهانه چاه را با دستمال یا پارچه محکم بگیرید ، واکنش سرکه و جوش شیرین محتویات چاه را به بیرون پرتاب میکند نیم ساعت صبر کنید و سپس یک کتری اب جوش را درون چاه یا لوله بریزید هنگام کار با محلولها به هیچ وجه صورت خود را به دهانه چاه نزدیک نکنید گازهای تولید شده میتواند باعث مسمویت و خفگی شود اگر گرفتگی لوله برطرف نشد همین کار را یکی دو بار دیگر تکرار کنید .

لوله بازکنی در کیش

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی توسط لوله بازکن :

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی در صورتی که گرفتگی عمقی باشد و با روشهای معمول امکان برطرف کردن آن نباشد لازم است توسط یک لوله بازکن حرفه ای و ماهر که مجهز به ابزار باشد انجام شود. فنر لوله بازکنیو دستگاه لوله بازکنی مهمترین ابزارهایی هستند که یک لوله بازکن از آنها استفاده میکنید. جهت رفع گرفتگی سینک ظرفشویی کافی است ابتدا روش های خانگی که در ادامه آمده است را امتحان کنید و در صورتی که موفق به باز کردن گرفتگي لوله ظرفشویي نشدید از یک لوله بازکن کمک بگیرید.

روش استفاده از چنته :

چنته را می توانید از سوپر مارکت ها تهیه کنید. استفاده از چنته برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه از گذشته رایج بوده است. نکته مهم در استفاده از چنته توجه به دستور العمل مندرج روی آن است که باید دقیقاً مطابق آن عمل کنید تا نتیجه لازم حاصل شود و رفع گرفتگی لوله اتفاق بیفتد. چنته را باید حتماً بعد از خالی شدن آب لوله در لوله بریزید و پس از مدت زمانی که روی بسته محصول ذکر شده با آب گرم شستشو کنید تا لوله باز شود. همچنین می توانید از محلول های لوله بازکنی موجود در بازار برای این کار استفاده کنید.

استفاده از پمپ دستی :

پمپ های دستی معمولا در بیشتر خانه ها موجود هستند و بیشتر افراد شیوه استفاده از آنها را میدانند و سابقه آن را داشته اند. پمپ دستی باید به گونه ای روی دهانه لوله قرار داده شود که کاملا آن را بپوشاند و سپس اقدام به پمپ کردن شود تا فشار هوای پمپ شده باعث حرکت فضولات داخل لوله شود و راه لوله باز شود. در صورتی که از این روش ها استفاده میکنید به یاد داشته باشد گاهی ممکن است از چند روش استفاده کنید تا بتوانید لوله سینک ظرفشویی را باز کنید و یا اینکه یک روش را چند بار تکرار کنید.

باز کردن لوله ظرفشویي با جوش شیرین :

استفاده از جوش شیرین نیز مانند چنته همیشه برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی و سایر لوله های ساختمان رایج و موثر بوده است. یک نکته مهم در استفاده از جوش شیرین جهت رفع گرفتگی لوله این است که جوش شیرین به همراه سرکه استفاده شود. ابتدا مقداری جوش شیرین را با سرکه مخلوط می کنیم که در این مرحله باید احتیاط شود که محلول روی بدن و صورت نپاشد. سپس محلول سرکه و جوش شیرین را درون لوله سینک ظرفشویی ریخته و پس از حدود نیم ساعت آب گرم را باز می کنیم تا گرفتگی لوله رفع شود.

لوله بازکنی تخصصی :

اگر از شیوه های مطرح شده در بالا کمک گرفتید اما موفق به لوله بازکنی نشده اید و گرفتگی همچنان پا بر جاست احتمالا با یک گرفتگی حاد و شدید در لوله مواجه هستید که جهت رفع گرفتگی و لوله بازکنی به تجربه و ابزار هایی مثل فنر لوله بازکنی  نیاز است . نیروهای ما آمادگی دارند به محض دریافت تماس از سوی شما در سریعترین زمان ممکن در محل حاضر باشند و مشکل شما را برطرف نمایند . نرخ خدمات ما بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده ، جهت یک لوله بازکنی ارزان و تخلیه چاه می توانید با ما تماس بگیرید 09303364967 

 

لوله بازکنی کیش با توجه به چندین سال سابقه کار در این زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه تلاش کرده است تا با تجربه ترین متخصصین لوله بازکنی را جهت معرفی به همشهریان عزیز در کیش و سراسر استان هرمزگان در کنار خود نگه دارد ، نیروهای ما آمادگی دارند به صورت شبانه روزی تنها با یک تماس در کنار محل مورد نظر شما حضور پیدا کنند. تفاوتی در محل مورد نظر وجود ندارد، امور لوله بازکنی در نقاط مختلف مثل شهرک صدف، بلوار دریا، شهرک نوبنیاد، شهرک میرمهنا، میدان امیرکبیر، خیابان رودکی و… انجام می شود.

هدف ما جلب رضایت شماست
لوله بازکنی اهواز
برای لوله بازکنی و تخلیه چاه با ما تماس بگیرید.

 

☎09303364967☎

لوله بازکنی در کیش
5 امتیاز از 9 رای

Comments are closed.