شستشوی مبل

 دنبال یک مبل شویی خوب میگردید ؟با لوله وست تماس بگیرید

09303364967
تماس با متخصصین لوله وست

شستشوی مبل بهترین مبل شویی در تهران شستشوی مبل مبلمان منزل شستشوی مبل کادر مبل شستشوی مبل روکش مبل شستشوی مبل پاک کردن لاک از روی فرش شستشوی مبل شستشوی مبل در منزل شستشوی مبل تمیز کردن مبل پارچه ای شستشوی مبل مبل شویی شستشوی مبل شستشوی فرش شستشوی مبل تمیز کردن مبل شستشوی مبل شستشوي مبل با دستگاه شستشوی مبل شستشوي فرش در منزل با دستگاه شستشوی مبل دستگاه شستشوی فرش شستشوی مبل شستشوی مبل در منزل شستشوی مبل شستشوی مبل در منزل تهران شستشوی مبل خشکشویی مبل در منزل شستشوی مبل مبلمان منزل شستشوی مبل کادر مبل شستشوی مبل روکش مبل شستشوی مبل پاک کردن لاک از روی فرش شستشوی مبل شستشوی مبل در منزل شستشوی مبل تمیز کردن مبل پارچه ای شستشوی مبل مبل شویی شستشوی مبل شستشوی فرش شستشوی مبل تمیز کردن مبل شستشوی مبل شستشوي مبل با دستگاه شستشوی مبل شستشوي فرش در منزل با دستگاه شستشوی مبل دستگاه شستشوی فرش شستشوی مبل شستشوی مبل در منزل شستشوی مبل شستشوی مبل در منزل تهران شستشوی مبل خشکشویی مبل در منزل تهران شستشوی مبل خدمات شستشوی مبل شستشوی مبل شستشوی مبل در منزل غرب تهران شستشوی مبل هزینه شستشوی مبل در منزل شستشوی مبل شستشوی مبل با با دستگاه شستشوی مبل بهترین مبل شویی در تهران شستشوی مبل دستگاه شستشوی مبل شستشوی مبل شستشوی مبل در منزل شستشوی مبل شستشوی مبل در منزل تهران شستشوی مبل شستشوی مبلمان در منزل شستشوی مبل شستشوی مبل در منزل شستشوی مبل شستشوي مبل شستشوی مبل شستشوی مبل شستشوی مبل شستشوی مبلمان پارچه ای شستشوی مبل شستشوي مبل در منزل شستشوی مبل شستشوی مبل مخمل شستشوی مبل شستشوی مبل در خانه


شستشوی مبل میتواند در نظافت منزل بسیار تاثیر گذار باشد . امروزه استفاده از مبل در خانه ها رواج یافته است. یکی از مشکلات خانم های خانه دار، شستشوی مبل و شستشوی فرش می باشد. از همین رو شرکتهای نظافتی خدمات مبل شویی و قالیشویی را به عنوان یکی از خدمات اصلی خود  در نظر گرفته اند . هرچقدر هم در نظافت مبل، دقت کنیم و حساس باشیم باز هم امکان لکه گیری و آلوده شدن مبل وجود دارد . چه بسا ریختن یک نوشیدنی روی مبل باعث ایجاد نگرانی شده و نیاز به شستشوی مبل احساس شود. پیشنهاد ما این است که شستشوی مبل خود را به یک مبل شویی بسپارید زیرا کاری زمان بر و تقریبا تخصصی می باشد.

شستشوی مبل ، مبل شویی ، شستشوی مبل با دستگاه

نکاتی در مورد شستشوی مبل ها :

  1. بهترین راه برای شستشوی مبل پارچه ای استفاده از شامپو فرش می باشد. برای استفاده از شامپو فرش باید مقداری شامپو فرش را درون یک ظرف بریزید. و سپس با یک پارچه شروع به شستن کنید. این کار بسیار راحت می باشد و نیازی به آب نیست، چون بعد از شستشو شامپو فرش به مبل جذب می شود.
  2. راه دوم شستشوی انواع مبل و مخصوصا مبل های چرمی، بخار شو است (دقت کنید مبل را توسط بخارشو نسوزانید). برای مبل های مخملی نیز می توانید با غبار روبی آن ها را به راحتی تمیز نمایید. برای تمیز کردن قسمت های چوبی از پارافین استفاده کنید (اگر پارافین در دسترس نیست با استفاده از یک پارچه خیس و یک پارچه خشک تمیز کردن مبل را انجام دهید).

شستشوی مبل ، مبل شویی ، شستشوی مبل با دستگاه

نکاتی جهت حفظ و نگهداری مبل ها:

  1. برای این که مبل های شما تمیز و نو به نظر برسند، گاه گاهی آن ها را تمیز نمایید (برای تمیز کردن مبل های چرمی می توانید از واکس مخصوص چرم استفاده کنید).
  2. مبل های چرمی را در نزدیک منابع گرما زا مانند بخاری، شومینه و … نگذارید زیرا گرما باعث خراب شدن و شکننده شدن چرم می شود.
  3. سعی کنید برای مبل خود، روکشی تهیه کنید و زمان هایی که مهمان ندارید، می توانید بر روی مبل پهن نمایید.
  4. اگر مبل نو خریداری کردید حتما به برچسب های شستشوی آن توجه کنید، چرا که بعضی از مبل ها به مواد شیمیایی حساس اند و باید از مواد های مخصوص برای نگه داری و تمیز کردن آن ها استفاده کرد.

شستشوی مبل ، مبل شویی ، شستشوی مبل با دستگاه

در صورت نیاز به خدمات دیگر با ما تماس بگیرید

هدف ما جلب رضایت شماست

09303364967

شستشوی مبل
5 امتیاز از 2 رای

Comments are closed.