نوسازی ساختمان

به دنبال خدمات بازسازی ساختمان هستید؟

شما قادر به ارائه خدمات بازسازی ساختمان هستید ؟ 

ارائه خدمات ساختمانی در تهران 

تماس با متخصصین لوله وست

نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان امری ضروری برای ساختمان می باشد ، زیرا ساختمان بعد از گذشت چند سال فرسوده شده و از مقاومت آن کم می شود. شرکت بازسازی ساختمان لوله وست با در اختیار داشتن پیمانکاران تعلیم دیده و ماهر خود پیشرو در این زمینه می باشد. خدمات ما در بازسازی و نوسازی ساختمان شامل : بازسازی ساختمانهای قدیمی ، بازسازی نمای ساختمان ، طراحی دکوراسیون داخلی ، تعمیرات ساختمان و… می باشد.

بازسازی و نوسازی ساختمان به بازگشت حس تازگی و زیبایی به منزل شما کمک می کند.

نوسازی ساختمان

 ☑ چرا نوسازی ساختمان با لوله وست :

لوله وست توجه زیادی به نظرات و نیازهای مردم دارد همین نکته باعث جلب رضایت مردم و مشتریان از ما شده است. لوله وست یک شرکت خدماتی گستره می باشد که مجموعه ای از نیازهای مردم است. نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان نیاز به نیرو های حرفه ای در این زمینه دارد و هرفرد مبتدی نمیتواند آن را انجام دهد. ما با در اختیار داشتن نیروهای معمار و پیمانکار ماهر ، کاری با کیفیت و در نهایت رضایت شما را تضمین می کنیم .

برای بازسازی ساختمان و دیزاین منزل خود با ما تماس حاصل فرمایید.

 ☑ نوسازی ساختمان :

برای اینکه تغییرات در منزل به بهترین شکل صورت گیرد ابتدا لازم است یک نقشه ویا یک طرح اولیه بر اساس وسایل و فضای موجود آماده شود. در صورتی که طراحی مورد پسند بود کافی است با یک شرکت خدمات ساختمان با تجربه هماهنگ کنید تا کار نوسازی ساختمان آغاز شود.

نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان به تازه سازی فضای شهر و زیبا کردن شهر نیز کمک زیادی میکند. به خصوص نورپردازی نمای ساختمان در شب جلوه زیبایی دارد پس به نورپردازی ساختمان چه نورپردازی داخلی و چه نورپردازی خارجی باید توجه بسیاری کرد.

 

تعمیر و بازسازی ساختمان

 

 ☑ مراحل بازسازی خانه ، تخریب و نوسازی ساختمان :

بیشترین خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان مربوط به بازسازی ساختمانهای قدیمی و ساختمانهای کلنگی می باشد که در اکثر مواقع نیز نیاز به تخریب دارند.

 نوسازی ساختمان یعنی ایمن و مستحکم کردن دوباره یک ساختمان فرسوده !

نکات و مراحل تخریب و نوسازی ساختمان شامل:

  • قطع کردن برق از پشت کنتور و جابه جایی کنتور در طورت وجود آن در ساختمان .
  • قطع کردن گاز
  • قطع کردن آب ساختمان و بستن کنتور آب .
  • تخلیه ی کامل وسایل ساختمان ( کابینت ها ، شیرهای آبی و تجهیزات برقی ، فن های سرویس بهداشتی و آشپزخانه ، کولرآبی و… ).
  • جداسازی شیشه ها ، در ها و پنجره ها
  • جداسازی عایق رطوبت پشت بام تا رسیدن به سقف
  • به وجود آوردن حریم ایمن طبق ظوابت شهرداری جهت به حداقل رساندن حوادث .

مالک ساختمان باید به نکات بالا در بازسازی و نوسازی ساختمان توجه کند زیرا توجه نکردن به نکات بالا گاهی خطرات جبران ناپذیری را به همراه دارد.

 

نوسازی و بازسازی ساختمان

 

 ☑ دکوراسیون خانه ، دکوراسیون مغازه :

نوسازی دکوراسیون خانه  یا دیزاین منزل خواسته بسیاری از خانم های خوش ذوق می باشد و درخواست های زیادی از طرف خانم ها دارد. دیزاین منزل تاثیر مستقیم بر روحیه فرد دارد توصیه ی ما به شما استفاده از رنگ های ارامش بخش در نوسازی دکوراسیون منزل می باشد.

گاهی اوقات شما با یک تغییر ساده در چیدمان منزل خود البته با رعایت نکات و اصول مهم در طراحی منزل می توانید زیبایی خانه را دوچندان کنید. اکثر وقت خانم ها در آشپزخانه گذرانده می شود به همین دلیل باید در دیزاین آشپزخانه توجه بسیاری شود.

دکوراسیون مغازه نیز جزو خدمات مهم محسوب می شود زیرا یک مغازه ب دیزاین زیبای خود میتواند نظر مشتریان را جلب کند. از آنجا که امروزه اکثر مردم به سمت تجملات میروند قطعا یک مغازه لوکس فروش بسیار بالایی می تواند داشته باشد.

لوله وست با متخصصان و طراحان ، شما را در طراحی دکوراسیون و دیزاین منزل با استفاده از روش ها و ایده های جدید راهنمایی می کنند.

 

 نوسازی ساختمانهای قدیمی

 

☑ هزینه نوسازی ساختمان قدیمی :

هزینه نوسازی ساختمان بستگی به میزان فرسودگی ساختمان دارد بعضی ساختمان ها تنها نیاز به تعمیر دارند ولی بعضی دیگر از ساختمان ها باید تخریب شوند.

 تفاوت هزینه در این درخواست ها زیاد می باشد و ساختمانی دیگر حتی نیاز به تعمیر هم ندارد فقط باید کمی بر روی دیزاین ساختمان کار شود. هزینه انجام کار پس از بازدید از ساختمان توسط معماران ما به صورت تغریبی گفته میشود.

شرکت خدمات ساختمانی لوله وست کاری با کیفیت و با هزینه ای به صرفه را به شما ضمانت میکند.

 

 ☑ دیگر خدمات ساختمانی در تهران :

بازسازی ساختمانهای اداری

بازسازی ساختمانهای قدیمی

بازسازی نمای ساختمان

تعمیر ساختمان های فرسوده

طراحی داخلی منزل

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دیزاین منزل و آشپزخانه

انجام خدمات بازسازی ساختمان بسته به انتخاب انواع مختلف سرویس‌ها متفاوت می‌باشد

برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها با ما تماس بگیرید

☎ 09303364967 ☎

نوسازی ساختمان
5 امتیاز از 5 رای

Comments are closed.