عایق رطوبتی


عایق رطوبتی نانو عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق بندی استخر عایق رطوبتی عایق رطوبتی استخر عایق رطوبتی نانو عایق عایق رطوبتی بهترین عایق رطوبتی عایق رطوبتی انواع عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی جدید عایق رطوبتی عایق های رطوبتی دیوار عایق رطوبتی بهترین عایق حرارتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی پلیمری عایق رطوبتی عایق رطوبتی قیر مانند عایق رطوبتی عایق رطوبتی چیست عایق رطوبتی عایق رطوبتی ساختمان عایق رطوبتی عایق رطوبتی استخر عایق رطوبتی انواع عایق های رطوبتی در ساختمان عایق رطوبتی قیمت عایق رطوبتی ژیکابام عایق رطوبتی عایق رطوبتی استخر عایق رطوبتی عایق رطوبتی کاشی عایق رطوبتی هایق رطوبتی لیمیکس عایق رطوبتی ایزوگام عایق رطوبتی درب ضد سرقت عایق رطوبتی کفپوش اپوکسی عایق رطوبتی دیوارپوش عایق رطوبتی رنگ ساختمان عایق رطوبتی درب چوبی عایق رطوبتی عایق حرارتی عایق رطوبتی عایق صوتی عایق رطوبتی رنگ اپوکسی عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی واتر استاپ عایق رطوبتی آب بندی استخر عایق رطوبتی عایق استخر عایق رطوبتی چسب بتن عایق رطوبتی ژئوتکستایل عایق رطوبتی کفپوش ورزشی عایق رطوبتی عایق کاری استخر عایق رطوبتی بهترین عایق حرارتی دیوار عایق رطوبتی عایق کاری عایق رطوبتی عایق کاری ساختمان عایق رطوبتی انواع عایق حرارتی عایق رطوبتی عایق نانو عایق رطوبتی عایق رطوبتی نانو عایق رطوبتی عایق رطوبتی نانو عایق رطوبتی رنگ نانو عایق رطوبتی آب بندی سرویس بهداشتی عایق رطوبتی انواع عایق عایق رطوبتی چسب با عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی مایع عایق رطوبتی پسب آبندی استخر عایق رطوبتی عایق کاری رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق حرارتی در ساختمان عایق رطوبتی عایق حرارتی ساختمان عایق رطوبتی عایق های حرارتی عایق رطوبتی عایق حرارتی کف ساختمان عایق رطوبتی عایق رطوبت عایق رطوبتی انواع عایق های رطوبتی در ساختمان عایق رطوبتی عایق های رطوبتی

انجام عایق بندی و ایزوگام با لوله وستعایق رطوبتی

09303364967

 


عایق رطوبتی جهت جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت در ساختمان ها به کار گرفته می شود. وجود نم و رطوبت در پشت بام ساختمان ها ، دیوار حمام ها و سرویس های بهداشتی ، دیوارهای باران گیر ، استخرها و هر محلی از ساختمان که با آب و رطوبت در ارتباط باشد سبب آسیب پذیر شدن سازه های ساختمانی و سبب نشت رطوبت به سازه ها و از بین رفتن سازه و زیبایی ساختمان می شود .علاوه بر عایق رطوبتب پشت بام، عایق رطوبتی استخر، عایق رطوبتب کاشی و عایق رطوبتی نانو نیز کاربردهای مخصوص به خود را دارند. عایق های رطوبتی انواع مختلفی دارند .لوله وست 09303364967

عایق رطوبتی

عایق قیر وگونی :

عایقکاری قیر و گونی یک روش سنتی و قدیمی در عایقکاری رطوبتی است که همواره از این روش استفاده می شود . در این روش از قیر و پارچه ی مخصوصی به نام گونی جهت عایقکاری ساختمان استفاده می شود .

 

طریقه ی نصب عایق قیر وگونی :

 1. ایجاد زیرسازی مناسب جهت انجام عایق کاری امری ضروری است . دراین مرحله محل مورد نظر را سیمانکاری، مسطح ، تمیز و خشک می کنند. ( زیرا وجود کوچکترین سنگ دانه درسطح کار به مرور زمان باعث سوراخ شدن عایق و سبب بروز مشکل در عایق می شود )
 2. قیر را در دمای 150 تا 200 درجه بر روی آتشگرم می کنند ( به منظور بالا بردن کیفیت عایقکاری بهتر است از قیر درجه یک استفاده شود )
 3. پس از گرم کردن قیر ، گونی زیر کار قرار داده می شود و قیر بر روی گونی ریخته می شود ( به منظور بالا بردن کیفیت عایقکاری بهتر است از گونی درجه یک استفاده شود و تار و پود های آن تازه باشند )
 4. قیررا بر روی گونی می ریزند و با وسیله ای آن را فشار می دهند ( تا زمان خشک شدن کامل قیر نباید بر روی آن راه رفت )
 5. هنگامیکه عایق کاری در بیش از یک لایه انجام شود ، لایه ها باید به صورت عمود بر روی هم قرار گیرند .

 

عایق رطوبتی

 

معایب:

 • خطر آتش سوزی ساختمان ( هنگام گرم کردن قیر بر روی آتش )
 • خطر سوختگی افراد
 • روش عایقکاری رطوبتی قیر و گونی روش منسوخی است زیرا پس از مدتی این عایق رطوبتی خراب می شود و باید پس از مدتی آن را تعمیر و یا تعویض آن نمود ( گاهی اوقات این لایه ها از هم باز می شوند و قیر میان آن ها آب می شود و خاصیت عایق بودن خود را از دست می دهد )
 • این روش فقط برای پشت بام ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد .

عایق رطوبتی ایزوگام :

عایق رطوبتی

این روش  همان روش پیشرفته ی عایقکاری رطوبتی قیر و گونی است . در روش عایقکاری رطوبتی قیر و گونی ، به منظور ذوب کردن قیر آن را در دمای 150 تا 200 درجه حرارت می دهند . ریختن و تسطیح قیر مذاب با این درجه حرارت کار دشوار و بس خطرناکی است ،  به همین علت از روش عایقکاری ایزوگام استفاده می شود . در این روش لایه های از قبل آماده شده از قیر و گونی مورد استفاده قرار می گیرد و تنها اقدامی که برای این کار لازم است نصب کردن آن توسط افراد متخصص بر روی دیوار و یا بام ساختمان می باشد . عایق رطوبتی ایزوگام به دو دسته تقسیم بندی می شوند :

 • عایق رطوبتی پیش ساخته مخصوص پی ساختمان
 • عایق رطوبتی پیش ساخته مخصوص سطوح خارجی

 

طریقه  نصب :

ورقه های ایزوگام توسط مشعل گرم می شود ، سپس بر روی سطح مورد نظر چسبانده میشوند .

مزایای ایزوگام :

 • انعطاف پذیری نسبتا مناسبی در سرما و گرما دارد
 • وزن سبکی دارد و بار اضافی به ساختمان وارد نمیکند
 • امکان نصب سریع و آسان را دارد
 • در مقابل ترک خوردگی ها از خود مقاومت نشان میدهد
 • زیبایی و تمیزی فضای بیشتر نسبت به عایق های قدیمی تر

 

جهت مشاوره در مورد خرید و نصب ایزوگام، عایق های حرارتی و عایق رطوبتی با ما تماس بگیرید.

هدف ما جلب رضایت شماست
 
عایق رطوبتی

 

برای نصب و تعمیر ایزوگام خود با ما تماس بگیرید.

 

☎09303364967☎

عایق رطوبتی
5 امتیاز از 2 رای

Comments are closed.