عایق حرارتی

عایق حرارتی عایق حرارتی پلی یورتان عایق حرارتی عایق صوتی عایق حرارتی عایق حرارتی در ساختمان عایق حرارتی انواع عایق رطوبتی عایق حرارتی نانو عایق عایق حرارتی عایق صوتی کف ساختمان عایق حرارتی فوم عایق صدا عایق حرارتی عایق رطوبتی ساختمان عایق حرارتی عایق پلی یورتان عایق حرارتی نانو عایق رطوبتی عایق حرارتی عایق حرارتی لوله عایق حرارتی انواع عایق صوتی عایق حرارتی عایق حرارتی عایق حرارتی xpsعایق حرارتی عایق حرارتی xps عایق حرارتی عایق حرارتی عایق حرارتی سقف عایق حرارتی عایق حرارتی کف طبقه اول عایق حرارتی عایق حرارتی دیوار داخلی عایق حرارتی عایق حرارتی پشت بام عایق حرارتی عایق حرارتی در ساختمان عایق حرارتی عایق حرارتی ساختمان عایق حرارتی عایق حرارتی دیوار داخلی عایق حرارتی قیمت عایق حرارتی عایق حرارتی بهترین عایق حرارتی دیوار عایق حرارتی عایق برودتی عایق حرارتی قیمت عایق حرارتی دیوار عایق رطوبتی سقف کاذب عایق حرارتی درب ضد سرقت عایق حرارتی کفپوش عایق حرارتی عایق حرارتی عایق حرارتی عایق صوتی عایق حرارتی عایق رطوبتی عایق حرارتی عایق صدا عایق حرارتی عایق الستومری عایق حرارتی

انجام عایق بندی و ایزوگام با لوله وستعایق حرارتی

09303364967

 


عایق حرارتی چیست؟ عایق حرارتی به وسایلی گفته می شود که جهت جلوگیری از انتقال حرارت و انرژی ساختمان به محیط بیرون مورد استفاده قرار میگیرند. عایقهای حرارتی در انواع مختلفی ساخته میشوند.عایق حرارتی باعث می شود گرمایی که در یک بازه زمانی توسط سیستم های گرمایشی تولید شده است به بهترین شکل در محیط ماندگار شود و محیط گرم نگه داشته شود. در این صورت ساعات استفاده از سیستم های گرمایشی بسیار کمتر می شود و در نتیجه مصرف سوخت و همچنین هزینه مربوط به گرمایش کاهش چشمگیری پیدا میکند. عایق حرارتی دیوار داخلی، عایق حرارتی سقف و عایق حرارتی روکار دیوار انواعی از عایق حرارتی هستند که بیشترین کاربرد و استفاده را به خود اختصاص داده اند. همچنی عایق حرارتی لوله و عایق حرارتی کف طبقه اول از جمله عایق های حرارتی هستند که استفاده فراوانی در این حوزه دارند..لوله وست 09303364967

عایق حرارتی

سیستم کارکرد در همگی عایق های حرارتی به دو صورت کلی است. عایق هایی که باعث بازتابش حرارت به محیط میشوند و عایق هایی که میزان هدایت حرارت را کاهش میدهند.  با توجه به هزینه بالایی که امروزه جهت گرم کردن منازل و ساختمان ها پرداخت می شود، لازم است با عایق کاری و استفاده از عایق حرارتی هم میزان مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش داد و هم هزینه های مربوطه را بسیار کمتر کرد.

انواع عایق حرارتی :

  • عایق حرارتی پلی اتیلن
  • عایق حرارتی الاستومتری(epdm , nbr)
  • عایق حرارتی پلی پرتان
  • عایق حرارتی پلی استایرن
  • عایق حرارتی فوم شیشه
  • عایق حرارتی پشم سرامیک
  • و …

عایق حرارتی

تنوع عایق های حرارتی بسیار فراوان است و انواع نام برده شده در بالا فقط بخشی از معروف ترین انواع عایق های حرارتی هستند که مورد استفاده قرار میگیرند. انتخاب عایق حررارتی مناسب برای ساختمان باید با توجه به وسعت ساختمان، نوع سیستم گرمایشی، کاربری ساختمان و همچنین نوع و کیفیت مصالح استفاده شده در ساختمان تعیین شود. از این رو بهتر است قبل انتخاب و خرید عایق های حرارتی برای ساختمان خود تحقیقات کاملی را انجام دهید و از افراد متخصص مشورت بگیرید.

انواع عایق حرارتی از نظر عملکرد :

  • عایق حرارتی همرفتی
  • عایق حرارتی تشعشعی
  • عایق حرارتی منعکس کننده

میبینیم که عایق های حرارتی علاوه بر تنوع زیاد در جنس عایق در نوع عملکرد هم میتوانند بسیار متفاوت باشند. اگر بخواهیم کمترین هزینه و بیشترین بازدهی را از عایق های حرارتی در ساختمان داشته باشیم  لازم است شناخت کافی از عایق ها و نوع عملکرد هرد کدام داشته باشیم. جنس عایق حرارتی و نوع عملکرد آن باید متناسب با فاکتورهای مختلفی در ساختمان باشد که در این زمینه باید از افراد مجرب کمک گرفت. این شرکت خدماتی با سالها تجربه در زمینه نصب ، راه اندازی و تعمیر سیستمهای گرمایشی و عایق های حرارتی آماده است شما را در تمامی مراحل انتخاب، خرید و نصب عایق های حرارتی یاری کند.

جهت مشاوره، خرید و نصب انواع عاقهای  ایزوگام ، عایق رطوبتی و عایق های حرارتی می توانید با ما تماس بگیرید.

 

هدف ما جلب رضایت شماست
 
عایق حرارتی

 

برای نصب و تعمیر ایزوگام خود با ما تماس بگیرید.

 

☎09303364967☎

عایق حرارتی
به این پست رای بدهید

Comments are closed.