علت خاموش شدن کولر گازی

به دنبال تعمیرکار کولر گازی هستید؟

شما تعمیرکار هستید ؟ 

ارائه خدمات سرمایش در تهران ، شیراز ، کرج، اصفهان ، مشهد ،  اهواز ، رشت


علت خاموش شدن کولر گازی

09303364967

 

علت خاموش شدن کولر گازی و چرایی آن از جمله مهمترین مواردی است که در هنگام استفاده از کولر های گازی ممکن است با آن روبرو شویم. عیب یابی کولر گازی با توجه به اینکه این دستگاه ها هر روز پیشرفته تر میشوند و کاملا مطابق با تکنولوژی روز تولید میشوند کار آسانی نیست به همین جهت بسیار مهم است که یک تعمیرکار کولر گازی مجرب اقدام به تعمیر کولر گازی نماید. علت خاموش شدن کولر گازی میتواند به دلایل مختلفی باشد، به عنوان مثال نوسان در برق شهری و یا اتصال در سیم کشی دستگاه میتواند علت خاموش شدن ناگهانی اسپیلت باشد.  لوله وست 09303364967

علت خاموش شدن کولر گازی

جهت عیب یابی و رفع علت خاموش شدن کولر گازی تماس بگیرید

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی :

خرابی برد کولر گازی :

در صورتی که برد کولر گازی با مشکل مواجه شده باشد، معیوب بودن برد کولر گازی میتواند علت خاموش شدن کولر گازی باشد. خرابی برد کولر گازی معمولا یکی از مهمترین علت های خاموش شدن ناگهانی کولر گازی است که جهت تعمیر لازم است فرد متخصص برد را از کولر گازی جدا کند و پس از تعمیر برد کولر گازی ، مجددا برد تعمیر شده را روی کولر ببندد تا ساکنین بتوانند از کولر گازی به بهترین نحو استفاده نمایند.

علت خاموش شدن کولر گازی

کمپرسور کولر معیوب است :

هنگامی که کولر گازی با مشکل معیوب بودن کمپرسور مواجه باشد، کمپرسور کولر گازی استارت میزند در حالی که نمیتواند کاملا روشن شود و به صورت نرمال کار کند، در این شرایط کمپرسور برق زیادی را برای راه افتادن از شبکه میکشد و باعث پریدن فیوز می شود و عملکرد کولر با مشکل مواجه شود و کولر گازی به صورت ناگهانی خاموش می شود. از جمله مواردی که میتواند با معیوب بودن کمپرسور کولر گازی در ارتباط باشد میتوان به استفاده از خازن نامناسب برای کولر گازی اشاره کرد که موجب خرابی خازن و در نهایت سیستم کولر گازی می شود. مشکلات الکترونیکی یا مکانیکی کمپرسور و ایراد در سیم کشی کولر گازی نیز از جمله این موارد هستند. نوسان برق و افت ولتاژ هم میتوانند در این زمینه موثر باشند.

 

مشکل در برق کولر گازی :

از جمله مهمترین ایراداتی که میتواند علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی باشد میتوان به سیم کشی های طولانی برای کولر گازی اشاره کرد. سیم کشی طولانی در کولر های گازی باعث افت ولتاژ در مسیر سیم کشی شده و خاموش شدن کولر گازی را در پی خواهد داشت. به همین جهت توصیه می شود در هنگام نصب کولر گازی دقت لازم به خرج داده شود و از یک نصاب حرفه ای و با تجربه برای این کار استفاده شود که میتواند در آینده باعث عملکرد نرمال کولر گازی در دراز مدت شود.

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی

سایر موارد و علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی :

کثیف بودن کویل های اپراتور داخلی که لازم است به نحو صحیح باز و تمیز شوند. همچنین در صورتی که فن بیرونی کولر گازی با مشکل مواجه شود افزایش فشار کمپرسور را در پی دارد که در نهایت موجب بالا رفتن آمپر دستگاه و قطع شدن فیوز می شود که علت خاموش شدن کولر گازی است. به علاوه توصیه می شود در صورتی که برق ورودی در ساختمان شما دچار نوسان های دائمی است جهت رفع این مشکل هر چه سریعتر اقدام کنید.

 

جهت بررسی و رفع علت خاموش شدن کولر گازی با ما تماس بگیرید

هدف ما جلب رضایت شماست
 
علت خاموش شدن کولر گازی

 

برای سرویس کولر های گازی خود با ما تماس بگیرید.

 

☎09303364967☎

علت خاموش شدن کولر گازی
4.5 امتیاز از 4 رای

Comments are closed.