نظافت ساختمان

 دنبال یک نظافتچی خوب میگردید ؟با لوله وست تماس بگیرید

09303364967
تماس با متخصصین لوله وست

نظافت ساختمان نظافت نظافت ساختمان نظافت منزل نظافت ساختمان شرکت خدماتی نظافت ساختمان شرکت خدماتی نظافتی نظافت ساختمان شرکت نظافتی نظافت ساختمان نظافتچی نظافت ساختمان نظافت منزل توسط خانم نظافت ساختمان شرکت خدماتی نظافت منزل نظافت ساختمان خدمات نظافت نظافت ساختمان خدماتی نظافت ساختمان نظافت منزل توسط خانم جوان نظافت ساختمان نظافت راه پله نظافت ساختمان نظافت خانه نظافت ساختمان کارگر نظافت منزل نظافت ساختمان شرکتهای خدماتی نظافت ساختمان نظافت ساختمان نظافت نظافت ساختمان نظافت منزل نظافت ساختمان شرکت خدماتی نظافت ساختمان شرکت خدماتی نظافتی نظافت ساختمان شرکت نظافتی نظافت ساختمان نظافتچی نظافت ساختمان نظافت منزل توسط خانم نظافت ساختمان شرکت خدماتی نظافت منزل نظافت ساختمان خدمات نظافت نظافت ساختمان خدماتی نظافت ساختمان نظافت منزل توسط خانم جوان نظافت ساختمان نظافت راه پله نظافت ساختمان نظافت نظافت ساختمان نظافت منزل نظافت ساختمان شرکت خدماتی نظافت ساختمان شرکت خدماتی نظافتی نظافت ساختمان شرکت نظافتی نظافت ساختمان نظافتچی نظافت ساختمان نظافت منزل توسط خانم نظافت ساختمان شرکت خدماتی نظافت منزل نظافت ساختمان خدمات نظافت نظافت ساختمان خدماتی نظافت ساختمان نظافت منزل توسط خانم جوان نظافت ساختمان نظافت راه پله نظافت ساختمان نظافت خانه نظافت ساختمان کارگر نظافت منزل نظافت ساختمان شرکتهای خدماتی نظافت ساختمان نظافت ساختمان نظافت نظافت ساختمان نظافت منزل نظافت ساختمان شرکت خدماتی نظافت ساختمان شرکت خدماتی نظافتی نظافت ساختمان


نظافت ساختمان یا نظافت منزل و به طور کلی نظافت و پاکیزگی یکی از نیاز های مهم انسان ها می باشد و یکی از شرایط سالم بودن جسم و روح است. نظافت منزل ، نظافت محیط کار و نظافت ساختمان از آن جهت مهم می باشد که انسان در آن ها مدت زمان بیشتری را صرف می کند و در صورت عدم پاکیزگی، ممکن است انسان با افسردگی روبرو شود. شرکت خدماتی ما آمادگی دارد در زمینه نظافت ساختمان با نیروهای کارکشته شما را یاری کند . این شرکت نظافتی با چندین سال سابقه بهترین نیروهای نظافتی را برای معرفی به مشتریان در کنار خود حفظ کرده است .

نظافت ساختمان

برخی از خدمات ما در حوزه نظافت ساختمان

 

نکاتی برای نظافت ساختمان

نظافت آیفون

با استفاده از یک دستمال تمیز و نم دار می توانید آیفون را تمیز نمایید (توجه کنید آیفون نباید تماس مستقیم با آب پیدا کند).

نظافت حیاط

اول کمی آب را با شلنگ یا سطل بپاشید سپس با استفاده از مواد شوینده، روی لکه ها را بپوشانید و با جارو روی آن ها بکشید تا تمیز شوند، سپس با استفاده از آب به طور کامل محل های تمیز شده توسط جارو را بشویید (برای آب ریختن ترجیحا از سطل استفاده کنید تا در مصرف آب صرفه جویی شود).

نظافت نرده ها

نیاز به یک سطل و دو پارچه می باشد، در درون سطل محلول آب و ماده شوینده درست کنید. اول با یکی از دستمال ها و با استفاده از محلول درون سطل، یک بار بر روی نرده ها بکشید کمی صبر کنید و سپس با استفاده از دستمال تمیز نرده ها را خشک نمایید (در صورت کثیف شدن آب سطل، آن را تعویض نمایید).

 نظافت درب ها

برای نظافت درب ها، مواد شوینده را با آب قاطی کرده و درون سطل نگه دارید، به وسیله یک جاروی دسته بلند یا با استفاده از دستمال درب ها را تمیز نمایید

نظافت شیشه ها

در صورتی که شیشه خیلی کثیف است، نیاز به یک پارچه نم دار، روزنامه و یک پارچه خشک می باشد. اول شیشه را با پارچه نم دار تمیز نمایید، سپس با روزنامه روی آن بکشید و در آخر با استفاده از  پارچه خشک می توانید شیشه را خشک نمایید.

نظافت آسانسور

درز های آسانسور را توسط یک جارو برقی می توان تمیز کرد و در قسمت های دیگر آسانسور، می توان از دو پارچه که یکی نم دار و یکی خشک می باشد، استفاده نمود.

نظافت ساختمان

هدف ما جلب رضایت شماست

09303364967

نظافت ساختمان
5 امتیاز از 1 رای

Comments are closed.