مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل

 

به دنبال پرستار در منزل هستید؟

شرکت پرستاری هستید ؟ 

ارائه خدمات پرستاری در منزل در تهران ، شیراز ،

  دنبال پرستار خوب میگردید ؟با لوله وست تماس بگیرید

09303364967
تماس با متخصصین لوله وست

 


مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل نگهداری از سالمند مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستار کودک در منزل تهران مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل خدمات پرستاری در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل نگهداری سالمند مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستار کودک در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل خدمات پرستاری مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل نگهداری سالمند در منزل تهران مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مرکز خدمات پرستاری مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل حقوق پرستار کودک در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل تعرفه خدمات پرستاری در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستاری در منزل تهران مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستار بیمار در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستار کودک مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستار در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستار سالمند در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل خدمات پرستاری شبانه روزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل نگهداری سالمند در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل قیمت پرستار کودک در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل نگهداری کودک در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل نگهداری از سالمند مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستار کودک در منزل تهران مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل خدمات پرستاری در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل نگهداری سالمند مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل مراقبت از بیماران سکته مغزی مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستار کودک در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل


مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  از جمله مهمترین خدمات مراقبتی موسسه های پرستاری در منزل است. فرد پس از سکته مغزی شرایط خاصی خواهد داشت که لازم است باآگاهی و تعهد کامل از وی پرستاری و مراقبت شود. نحوه برخورد با بیماران سکته مغزی میتواند مهمترین فاکتور جهت بهبود حال بیمار باشد. همچنین تغذیه بیماران سکته مغزی و ورزشهای بعد از سکته مغزی میتوانند باعث شوند بیمار زودتر به شرایط عادی قبل از سکته برگردد. فرایند پرستاری در سکته مغزی شامل آگاهی کامل و رعایت همه این موارد است که باید سعی شود با تعهد کامل و دائمی انجام شود. همچنین ماساژ برای سکته مغزی نوع خاصی از ماساژ است که باید توسط فرد آموزش دیده انجام گیرد.

مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل

تغذیه بیمار سکته مغزی :

دانه ها، سبزیجات، میوه ها و پروتیین از جمله مواد مغذی هستند که جهت مراقبت از بیمار سکته مغزی باید مورد توجه جدی قرار بگیرند. سعی شود بیمار روزانه از میوه تازه استفاده کند، همچنین استفاده از سبزیجات و تغذیه منظم از نخود و لوبیا برای بیماران سکته مغزی مفید و لازم است. جهت دریافت کلسیم کافی برای بیمار سکته مغزی نیز میتوان از انواع لبنیات بهره برد اما باید به این نکته توجه داشت که حتما از لبنیات کم چرب استفاده شود. دریافت پروتئین های گوشتی هم برای بیمار سکته مغزی لازم است که بهتر است از گوشتهای بدون چربی مثل مرغ و ماهی بیشتر استفاده شود تا گوشت قرمز.

مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل

نحوه برخورد با بیمار سکته مغزی :

در مورد مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل به یاد داشته باشید که پس از 55 سالگی هر ده سال که به سن فرد افزوده شود احتمال وقوع سکته مغزی دو برابر می شود. پس یکی از نکات مهم در پیشگیری از وقوع سکته مغزی برخورد مناسب با فرد سالمند است به نحوی که عصبانیت و فشارهای روانی برای فرد مسن به کمترین میزان ممکن برسد. پس از وقوع سکته مغزی نیز باید نحوه برخورد مناسب با بیمار سکته مغزی توسط پزشک به اطرافیان بیمار آموخته شود و به این نکات عمل شود تا از بروز سکته های بعدی پیشگیری شود و روند بیمار روز به روز رو به بهبود برود. به عنوان مثال افرادی که دچار سکته مغزی شده اند در هنگام غذا خوردن باید به نحوی نشسته باشند که غذا وارد راه های تنفسی نشود. همچنین باید برنامه های توانبخشی بیمار به طور منظم و جدی پیگیری شود، این میتواند باعث شود که روند بازتوانی بیمار سرعت گیرد و فرد سریعتر به زندگی عادی بازگردد.

مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل

در ابتدای بروز علائم سکته مغزی باید فرد فورا به بیمارستان منتقل شود و آمپول های مربوط به سکته مغزی به وی تزریق شوند. در صورتی که زمان انتقال بیمار به بیمارستان بیشتر از سه ساعت از بروز سکته مغزی طول بکشد، ممکن است آمپول ها اثر مورد انتظار را نداشته باشند پس سرعت عمل برای انتقال بیمار سکته مغزی به بیمارستان بسیار مهم است. بعد از ترخیص از بیمارستان نیز مهم است که فردی آموزش دیده و مطلع از شرایط خاص بیمار در کنار وی باشد.

آیا به نگهداری بیمار در منزل احتیاج دارید ؟

جهت اعزام مراقب برای بیمار سکته مغزی ، پرستاری سالمند ، پرستاری کودک و سایر خدمات پرستاری  با ما تماس بگیرید.

 

هدف ما جلب رضایت شماست

09303364967

مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل
5 امتیاز از 2 رای

Comments are closed.