پرستار کودک

 

به دنبال پرستار در منزل هستید؟

شما شرکت پرستاری  هستید ؟ 

ارائه خدمات پرستاری منزل فقط در تهران و شیراز 

09303364967
تماس با متخصصین لوله وست

 

 

پرستار کودک پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک پرستار سالمند پرستار کودک پرستار کودک در منزل پرستار کودک نگهداری کودک در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک پرستار بچه پرستار کودک پرستار در منزل پرستار کودک پرستار سالمند در منزل پرستار کودک حقوق پرستار کودک در منزل پرستار کودک نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد پرستار کودک پرستار بچه در منزل پرستار کودک مرکز خدمات پرستاری پرستار کودک خدمات پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند پرستار کودک نگهداری از سالمند در منزل پرستار کودکنگهداری سالمند پرستار کودک پرستاری از سالمند پرستار کودک پرستار بیمار در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند در منزل پرستار کودک هزینه نگهداری کودک در منزل پرستار کودک نگهداری کودک پرستار کودک خدمات پرستاری شبانه روزی پرستار کودک  پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک مرکز پرستاری در منزل پرستار کودک هزینه پرستار کودک در منزل پرستار کودک شرکت پرستاری پرستار کودک حقوق پرستار بچه پرستار کودک پرستار نوزاد در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک پرستار کودک نگهداری از کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از کودک پرستار کودک پرستار منزل  پرستار کودک نگهداری از نوزاد پرستار کودک استخدام پرستار بچه پرستار کودک تعرفه خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک نگهداری نوزاد پرستار کودک استخدام پرستار سالمند پرستار کودک مراقبت از کودک در منزل پرستار کودک مراقبت از سالمند پرستار کودک خدمات پزشکی در منزل پرستار کودک پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک پرستار کودک در منزل پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک در کرج پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک در اصفهان پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک در رشت پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک در منزل مشهد پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک اصفهان پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک در مشهد پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک کرج پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک در منزل اصفهان پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک در منزل کرج پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک در تبریز پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک در منزل شیراز پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک در تهران پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک در شیراز پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک مشهد پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک شیراز پرستار کودک در منزل تهران

 

پرستار کودک در منزل یکی از مهمترین خدماتی است که مرکز خدمات پرستاری ما ارائه میکند. زندگی های شلوغ و پر مشغله ، قرارهای کاری و مسافرت ها و ماموریت ها ، میهمانی ها و خرید ، همه از مواردی هستند که نیاز به وجود پرستاری متعهد متخصص و با تجربه را بوجود آورده اند . یک پرستار کودک در منزل باید وظیفه نگهداری از کودک و پرستاری از کودک را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و نیازهای روحی و جسمی کودک را با احساس مسئولیت تمام برطرف کند. چرا که دوره کودکی مهمترین دوره در شکل گیری عادات روحی و جسمی  است و سلامت آینده کودک در همین سنین تامین می شود . برای استفاده از خدمات پرستار کودک در منزل ، اطلاع از هزینه پرستار کودک با ما تماس بگیرید .☎09303364967

 

 

پرستاری از کودک در منزل

 

 

 

پرستار کودک در منزل و مهارتهای لازم :

 

 • آگاهی کامل از شرایط مراقبت از کودک در منزل
 • تسلط کافی در نگهداری نوزاد
 • علاقه به پیشرفت فردی و اجتماعی کودک
 • داشتن ارتباط نزدیک پرستار کودک با والدین
 • فعالیت های مهیج و سرگرم کننده برای کودکان برنامه ریزی کند
 • مسئولیت پذیر بودن درکارها
 • در شایط بحرانی بتواند خود را تطبیق دهد
 • صبور و شوخ طبع باشد
 • داشتن آرامش در شرایط کاری پرفشار
 • داشتن انرژی و استقامت

 

پرستاری کودک و شخصیت پرستار :

 

وقتی می خواهیم یک شغل را انتخاب کنیم عوامل مختلفی از جمله : ویژگی های شخصیتی ، ارزش ها ، علایق ، مهارت ها ، شرایط جامعه را  باید مد نظر قرار بدهیم . یکی از مهم ترین آن ها ، ویژگی های شخصیتی است شناخت ویژگی هر شخص کاری پیچیده است که زمان زیادی را می برد ولی نمی توان به طور دقیق گفت که فقط تیپ های شخصیتی خاص می توانند وارد این شغل شوند .

 

 

نگهداری از کودک در منزل

 

شخصیت های مناسب پرستار کودک :

 

 • ESFJ : این تیپ علاقه دارند که با کودکان خردسال کار کنند و آموزش های اولیه را به آن ها یاد دهند .
 • ESFP : کار مورد علاقه این افراد ، آموزش و معلمی می باشد به خصوص به دانش آموزان ابتدایی.

 

خدمات پرستار کودک در منزل :

 

 • لباس پوشاندن به کودک و نوزاد
 • حمام کردن
 • تعویض پوشک
 • غذا دادن به بچه

 

به این نکته توجه شود که قبل از انتخاب پرستار کودک تحقیقات کافی انجام شود تا امنیت روانی کودک تامین شود

 

پرستار کودک در منزل

 

انتخاب پرستار کودک در منزل :

 

از دوستان و فامیل خود جویا شوید تا پرستار مناسب را پیدا کنید

وقتی که پرستار مورد نظر خود را پیدا کردید ببنید که آیا وظیفه مراقبت از برادر یا خواهر کوچکتر ، برادر زاده یا خواهر زاده را به عهده داشته ؟ سپس رفتار وی را با او بررسی کنید .

از پرستار کودک بخواهید که به شما چند معرف ، معرفی کند .

برای اینکه از صحت گفته های او اطمینان پیدا کنید با معرف ها تماس بگیرید .

درباره حقوق پرستار مطلع شوید .

اگر با پرستار راحت بودید وی را استخدام کنید.

 

زمان مناسب برای گرفتن پرستار کودک در منزل :

 

بهتر است سن کودک بیش از یک سال باشد اما اگر مادر بتواند تا 2 سالگی وظیفه از مراقبت کودک را بگیرد برای کودک مناسب تر می باشد. مراقبت از کودک توسط مادر حداقل تا دو سالگی میتواند در رشد روحی و جسمی کودک تاثیر بسزایی داشته باشد. در صورتی که در سن قبل از دو سالگی قصد گرفتن پرستار برای کودک را دارید لازم است از  پرستار شناخت کافی داشته باشید.

 

جهت خدمات پرستاری ، پرستار کودک و پرستار سالمند  با ما تماس بگیرید

 

پرستار کودک

 

هدف ما آسایش و رضایت شماست

09303364967

پرستار کودک
5 امتیاز از 23 رای

Comments are closed.