لوله بازکنی

لوله بازکنی در اهواز

لوله بازکنی لوله بازکنی تهران لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی حفرچاه لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله لوله بازکنی لوله بازکنی شمال تهران لوله بازکنی لوله بازکنی لوله بازکنی فنر لوله بازکنی لوله بازکنی رفع گرفتگی توالت فرنگی لوله بازکنی لوله بازکنی تهرانی لوله بازکنی لوله بازکنی ونک لوله بازکنی لوله بازکنی و تخلیه چاه لوله بازکنی لوله بازکنی تخلیه چاه شمال تهران لوله بازکنی لوله بازکنی تخلیه چاه لوله بازکنی حفر چاه فاضلاب لوله بازکنی لوله بازکنی سعادت اباد لوله بازکنی لوله بازکنی تجریش لوله بازکنی لوله بازکنی در شمال تهران لوله بازکنی تخلیه چاه غرب تهران لوله بازکنی تخلیه چاه فاضلاب لوله بازکنی لوله بازکنی پاسداران لوله بازکنی لوله بازکنی تهرانپارس لوله بازکنی لوله بازکنی پیروزی لوله بازکنی لوله بازکنی نارمک لوله بازکنی دستگاه لوله بازکن لوله بازکنی لوله بازکنی شهرک غرب لوله بازکنی دستگاه لوله بازکنی لوله بازکنی تخلیه چاه و لوله بازکنی لوله بازکنی لوله بازکنی تهران بزرگ لوله بازکنی لوله بازکنی جنوب تهران لوله بازکنی لوله بازکنی شبانه روزی لوله بازکنی لوله بازکنی در تهران لوله بازکنی تخلیه چاه در تهران لوله بازکنی حفاری چاه فاضلاب لوله بازکنی لوله بازکنی در شرق تهران لوله بازکنی ونک لوله بازکنی لوله بازکنی در پاسداران لوله بازکنی لوله بازکنی لوله بازکنی ولی عصر لوله بازکنی حفاری چاه لوله بازکنی

لوله بازکنی با متخصصین لوله وست

09303364967لوله بازکنی


لوله بازکنی و تخلیه چاه از جمله پیشامدهای ممکن برای هر ساختمانی است . معمولا پس از گرفتگی لوله فورا به فکر یافتن یک لوله بازکنی هستیم ، گرفتگی لوله ها اگر زود پیگیری شود ممکن است ساکنین ساختمان با ترفند های لوله بازکنی خانگی بتوانند مشکل را برطرف کنند . در غیر این صورت اگر ساختمان قدیمی باشد و یا به گرفتگی های جزئی اولیه اهمیت داده نشود به احتمال فراوان برای لوله بازکنی به نیروهای متخصص و ابزار های مخصوص نیاز است . این شرکت خدماتی با ارائه خدمات لوله بازکنی سراسری در تمام مناطق کشور از جمله لوله بازکنی تهران آماده است همه روز و در هر ساعت از شبانه روز جهت رفاه حال هموطنان عزیز اقدام به لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران نماید .

لوله بازکنی

 خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه ما در سراسر کشور گسترده است . جهت لوله بازکنی قم ، لوله بازکنی کرج ، لوله بازکنی مشهد و لوله بازکنی در شهر شیراز … می توانید با ما تماس بگیرید . همچنین در شهر تهران جهت افزایش سرعت عملیات و رفاه حال همشهریان در تمام مناطق اقدام به تاسیس شعبه های متعدد کرده ایم . در هر کجای تهران که ساکن باشید آماده ایم برای لوله بازکنی شمال تهران ، لوله بازکنی غرب تهران ، لوله بازکنی جنوب تهران و لوله بازکنی شرق تهران در کنارتان باشیم . در ادامه به بیان نکاتی جهت پیشگیری از گرفتگی لوله ها و روش های لوله بازکنی ارزان و سریع و همچنین لوله بازکنی تخصصی می پردازیم .

پیشگیری از گرفتگی لوله ها :

  1. یکی از مهمترین نکات در مورد پیشگیری از گرفگی لوله دقت در شست و شوی ظروف اغشته به روغن است.سعی شود تا جایی که مقدور است از ریختن مستقیم روغن استفاده شده (روغن سوخته) در سینک ظرفشویی خود­­داری کنید.بهتر است ابتدا روغن با تکه ­ای پارچه از سطح ظرف برداشته شده و سپس ظرف شسته شود.
  2. توصیه می شود حتما از صافی (توری) بر روی دهانه سینک ظرفشویی و چاه حمام جهت جلوگیری از ورود اجسام جامد به درون لوله استفاده شود.
  3.  به علاوه بهتر است در کنار رعایت نکات ذکر شده به محض مشاهده گرفتگی های جزیی مقداری آب جوش در لوله ریخته شود تا از اجتماع فضولات درون لوله و گرفتگی های جدی تر جلوگیری شود.

روشهای لوله بازکنی خانگی :

 لوله بازکنی با پمپ دستی:

لوله بازکنی

استفاده از این نوع پمپ ها برای لوله بازکنی از گذشته مرسوم بوده و معمولا بیشترافراد شیوه کار با آنها را می دانند ازاین رو ارایه این روش بیشتر جنبه یاداوری داشته اما توضیحات لازم جهت استفاده نیز در ادامه آورده می شود . پمپ لوله بازکن را به گونه ای بر روی دهانه چاه یا سینک قرار دهید که از خروج هوا حین پمپ کردن جلوگیری شود (تا تمام هوای پمپ شده در لوله جریان یابد) . حالا می توانید پمپ کردن را شروع کنید.این کار را چندین مرتبه تکرار کنید اگر گرفتگی خیلی شدید نباشد ممکن است با این روش مشکل برطرف شود و لوله بازکنی انجام شود . در غیر این صورت نگران نباشید و روی کمک ما حساب کنید و ادامه متن را دنبال کنید  .

استفاده از محلول های لوله بازکنی :

خدمات لوله بازکنی

راه دیگر استفاده از محلول ها یا همان اسید لوله بازکن می باشد که می توانید انواع آن ها را بسته به انتخاب خود از مغازه ها تهیه کنید در چاه یا لوله ریخته و عملیات لوله بازکنی را انجام دهید . یا اینکه می توانید از ترکیبات خانگی با توجه به مطالبی که در ادامه می آید استفاده کنید .اگر قصد استفاده از لوله بازکن خانگی برای رفع گرفتگی های سطحی را دارید به ترتیبی که در ادامه می آید عمل کنید :

چه چیزهایی برای این کار لازم دارید؟ 

  • مقداری پارچه
  • جوش شیرین و سرکه
  • یک کتری آب جوش

نصف یک بسته جوش شیرین را با صورت مستقیم و بدون مخلوط کردن آن با آب یا هر چیز دیگری درون لوله یا چاه بریزید سپس به انداره نصف استکان سرکه روی آن ریخته و بلافاصله دهانه چاه را با دستمال یا پارچه محکم بگیرید ، واکنش سرکه و جوش شیرین محتویات چاه را به بیرون پرتاب میکند نیم ساعت صبر کنید و سپس یک کتری اب جوش را درون چاه یا لوله بریزید هنگام کار با محلولها به هیچ وجه صورت خود را به دهانه چاه نزدیک نکنید گازهای تولید شده می تواند باعث مسمویت و خفگی شود اگر گرفتگی لوله برطرف نشد همین کار را یکی دو بار دیگر تکرار کنید .

لوله بازکنی تخصصی :

لوله بازکنی

اگر از شیوه های مطرح شده در بالا کمک گرفتید اما موفق به لوله بازکنی نشده اید و گرفتگی همچنان پا بر جاست احتمالا با یک گرفتگی حاد و شدید در لوله مواجه هستید که جهت رفع گرفتگی و لوله بازکنی به تجربه و ابزار هایی مثل فنر لوله بازکنی  نیاز است . نیروهای ما آمادگی دارند به محض دریافت تماس از سوی شما در سریعترین زمان ممکن در محل حاضر باشند و مشکل شما را برطرف نمایند . نرخ خدمات ما بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده ، جهت یک لوله بازکنی ارزان و تخلیه چاه می توانید با ما تماس بگیرید . 

 

   هدف ما جلب رضایت شماست
لوله بازکنی
برای لوله بازکنی و تخلیه چاه با ما تماس بگیرید.

 

☎09303364967☎

لوله بازکنی
5 امتیاز از 7 رای

Comments are closed.