فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی با متخصصین لوله وست

09303364967فنر لوله بازکنی

فنر لوله بازکنی لوله بازکنی فنر لوله بازکنی تخلیه چاه فنر لوله بازکنی لوله بازکنی تهران فنر لوله بازکنی تخلیه چاه تهران فنر لوله بازکنی لوله باز کن فنر لوله بازکنی لوله بازکنی غرب تهران فنر لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فنر لوله بازکنی حفر چاه فنر لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله فنر لوله بازکنی لوله بازکنی شمال تهران فنر لوله بازکنی لوله بازکنی شرق تهران فنر لوله بازکنی بهترین محلول لوله بازکن فنر لوله بازکنی دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله فنر لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فنر لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله اب با دستگاه فنر لوله بازکنی خدمات چاه و فاضلاب فنر لوله بازکنی لوله بازکنی زعفرانیه فنر لوله بازکنی لوله بازکنی فرمانیه فنر لوله بازکنی فنر لوله بازکن فنر لوله بازکنی لوله بازکنی شبانه روزی فنر لوله بازکنی دستگاه لوله بازکن فنر لوله بازکنی فنر لوله بازکنی خانگی فنر لوله بازکنی لوله بازکنی تهرانپارس فنر لوله بازکنی ماشین تخلیه چاه فنر لوله بازکنی نشت یابی لوله های آب فنر لوله بازکنی حفر چاه فاضلاب فنر لوله بازکنی لوله بازکنی در پاسداران فنر لوله بازکنی لوله بازکنی نظام آباد فنر لوله بازکنی تخلیه چاه و لوله بازکنی فنر لوله بازکنی لوله بازکني فنر لوله بازکنی اسید لوله بازکن فنر لوله بازکنی لوله بازکنی در نیاوران فنر لوله بازکنی قیمت فنر لوله بازکنی فنر لوله بازکنی فروش فنر لوله بازکنی فنر لوله بازکنی قیمت فنر لوله بازکنی دستی فنر لوله بازکنی قیمت دستگاه لوله بازکن خانگی فنر لوله بازکنی خرید اینترنتی فنر لوله باز کن فنر لوله بازکنی فنر لوله بازکن دستی فنر لوله بازکنی دستگاه فنر لوله بازکن فنر لوله بازکنی قیمت دستگاه فنر زنی فاضلاب فنر لوله بازکنی رفع بوی بد فاضلاب فنر لوله بازکنی لوله بازکنی سعادت آباد فنر لوله بازکنی

فنر لوله بازکنی چیست ؟ فنر لوله بازکنی نوعی فنر طویل با خاصیت کشسانی بسیار بالاست که جهت لوله بازکنی در هنگام گرفتگی لوله ها

فنر لوله بازکنی

 کاربرد دارد . احتمالا برای شما هم پیش امده  است که با مشکل گرفتکی لوله های ساختمان خود مواجه شوید . در این گونه مواقع معمولاً به دنبال راه حل های سریع و کم هزینه تر هستیم . به عنوان مثال استفاده از محلول های لوله بازکن ، جوهر نمک ، ترکیب آب جوش و مواد اسیدی و راه حل هایی از این قبیل . در بسیاری از موارد همین راه حل ها می تواند مشکل را به کلی حل کند و نیازی به هزینه و حضور سرویس کار نیست . در مواردی که گرفتگی حاد باشد و استفاده از لوله بازکن ها نتواند گرفتگی لوله را برطرف کند استفاده از فنر لوله بازکنی مطرح می شود . فنر لوله بازکنی معمولا از جنس فولاد ساخته می شود و دارای مقاوت زیادی هستند . این فنرها عموما دارای طولهای 6 ، 10 و 12 متر هستند .

نحوه استفاده از فنر لوله بازکنی چگونه است ؟

نوک فنر لوله بازکنی را به درون لوله فرستاده و فرستادن فنر در لوله را آنقدر ادامه می دهیم تا جایی که فنر به هیچ وجه در لوله حرکت نکند . (به اصطلاح فنر گیر کند ) . البته در قسمت اتصلات و زانوهای لوله های فاضلاب عبور فنر از لوله کمی سخت به نظر می رسد که ممکن است به اشتباه تصور شود که فنر لوله بازکنی به محل گرفتگی رسیده است ، تشخیص این که فنر دقیقا چه زمانی به محل گرفتگی میرسد نیاز به مقداری تجربه و صبر دارد .در هر صورت زمانی که اطمینان حاصل شد که فنر لوله بازکنی به محل گرفتگی رسیده ، شروع به چرخاندن دستگیره انتهای فنر می کنیم ، ویژگی کشسانی فنر باعث می شود که حین چرخش ، فنر به دور جامداتی که مانع عبور آب درون لوله بودند بپیچد و با بیرون کشیدن فنر عواملی که باعث ایجاد گرفتگی لوله بودند هم بیرون کشیده می شوند و بدین ترتیب لوله بازکنی انجام می شود .

گاهی سرویس کاران با تجربه برای چرخش موثرتر فنر لوله بازکنی از دریل کمک می گیرند ، به این گونه که فنر لوله بازکنی به دریل متصل شده و با چرخش محور دریل ، همزمان فنر شروع به چرخش درون لوله میکند . علت این کار این است که با چرخش سریع دریل ، فنر با سرعت بیشتری شروع به چرخش میکند و عملیات لوله بازکنی بهتر انجام میگیرد . رعایت نکات ایمنی و داشتن تجربه در این مورد بسیار مهم است . 

دستگاه لوله بازکنی :

دستگاه لوله بازکنیالبته امروزه تلفیق سیستم دریل و فنر در یک مجموعه ، منجر به تولید دستگاه لوله بازکنی شده است که تاثیرگذارتر و کم خطر تر از استفاده همزمان از فنر و دریل است . فنر لوله بازکنی بعدها کاربرد خود را در قالب دستگاه  لوله بازکنی حفظ کرد . این دستگاه شبیه به سیستم دریل و فنر کار می کند با این تفاوت که نیروی موتور نسبت به دریل به صورت موثرتری وارد می شود و همینطور سعی شده است که ایمنی افراد تا حد ممکن در نظر گرفته شود . برای دستگاه های لوله بازکنی سر فنر های  متعددی ساخته شده است که سرویس کاران  با توجه به نوع لوله ، ساختمان و همچنین میزان گرفتگی ، سر فنر مناسب را متصل کرده و اقدام به لوله بازکنی می نمایند .بعد از انجام عملیات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله برای چند دقیقه آب گرم را باز کنید و اجازه دهید در لوله جریان پیدا کند تا چربی ها و ذره های درون  لوله نیز از بین بروند .

 

 

 

برای رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی با فنرهای لوله بازکنی و دستگاه لوله بازکنی می توانید با ما تماس بگیرید .

هدف ما جلب رضایت شماست
فنر لوله بازکنی
برای لوله بازکنی و تخلیه چاه با ما تماس بگیرید.

 

☎09303364967☎

فنر لوله بازکنی
5 امتیاز از 2 رای

Comments are closed.