پرستار کودک پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند پرستار کودک پرستار در منزل پرستار کودک پرستار سالمند در منزل پرستار کودک نگهداری نوزاد پرستار کودک خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری شبانه روزی پرستار کودک هرینه نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک نگهداری کودک در منزل پرستار کودک پرستاری کودک در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک مرکز پرستاری در منزل پرستار کودک نگهداری کودک پرستار کودک هزینه نگهداری کودک در منزل پرستار کودک هزینه پرستاری کودک در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار بیمار در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند پرستار کودک شرکت پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک مرکز خدمات پرستاری پرستار کودک پرستار بچه در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد پرستار کودک نگهداری از کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از کودک پرستار کودک پرستار منزل پرستار کودک حقوق پرستار کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از نوزاد پرستار کودک استخدام پرستار بچه پرستار کودک تعرفه خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک استخدام پرستار سالمند پرستار کودک مراقبت از سالمندان پرستار کودک خدمات پزشکی در منزل پرستار کودک استخدام پرستار کودک پرستار کودک پرستار کودک در منزل پرستار کودک پرستار کودک اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در منزل مشهد پرستار کودک پرستار کودک مشهد پرستار کودک پرستار کودک در کرج پرستار کودک پرستار کودک در اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در رشت پرستار کودک حقوق پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک پرستار بچه در تهران پرستار کودک پرستار بچه درمنزل غرب تهران پرستار کودک پرستار کودک در منزل تهران

پرستار کودک

پرستار کودک

      09303364967


پرستار کودک به کسی اطلاق می شود که مهارت های لازم و اصولی از جمله مهارت های مراقبت و درمان کودک را آموزش دیده باشد در گذشته نام دیگر پرستار کودک دده یا دایه بوده است به همین خاطر معنی پرستار کودک در جدول و حل جدول دایه یا دده میتواند باشد. معنی پرستار کودک در واقع شخصی است که در غیاب مادر وظیفه نگهداری از کودک را به عهده میگیرد و مترادف پرستار کودک، پرستار بچه میباشد.. حقوق پرستار بچه از جمله دغدغه های والدین برای استخدام یک پرستار کودک است اما اگر سلامت جسمی و روانی کودک تضمین شود ارزش هزینه را دارد.

پرستار کودک

مهارت های لازم برای پرستار کودک :

 • علاقه به پیشرفت فردی و اجتماعی کودک
 • داشتن ارتباط نزدیک پرستار کودک با والدین
 • فعالیت های مهیج و سرگرم کننده برای کودکان برنامه ریزی کند
 • مسئولیت پذیر بودن درکارها
 • در شایط بحرانی بتواند خود را تطبیق دهد
 • صبور و شوخ طبع باشد
 • داشتن آرامش در شرایط کاری پرفشار
 • داشتن انرژی و استقامت

 

افراد مناسب این شغل :

وقتی می خواهیم یک شغل را اتخاب کنیم عوامل مختلفی از جمله : ویژگی های شخصیتی ، ارزش ها ، علایق ، مهارت ها ، شرایط جامعه را  باید مد نظر قرار بدهیم . یکی از مهم ترین آن ها ، ویژگی های شخصیتی است شناخت ویژگی هر شخص کاری پیچیده است که زمان زیادی را می برد ولی نمی توان به طور دقیق گفت که فقط تیپ های شخصیتی خاص می توانند وارد این شغل شوند .

پرستار کودک

شخصیت های مناسب پرستار کودک :

ESFJ : این تیپ علاقه دارند که با کودکان خردسال کار کنند و آموزش های اولیه را به آن ها یاد دهند .

ESFP : کار مورد علاقه این افراد ، آموزش و معلمی می باشد به خصوص به دانش آموزان ابتدایی

خدمات پرستار کودک

 • لباس پوشاندن
 • حمام کردن
 • تعویض پوشک
 • غذا دادن

به این نکته توجه شود که قبل از انتخاب پرستار کودک تحقیقات کافی انجام شود تا امنیت روانی کودک تامین شود .

پرستار کودک

مراحل انتخاب پرستار کودک :

 1. از دوستان و فامیل خود جویا شوید تا پرستار مناسب را پیدا کنید
 2. وقتی که پرستار مورد نظر خود را پیدا کردید ببنید که آیا وظیفه مراقبت از برادر یا خواهر کوچکتر ، برادر زاده یا خواهر زاده را به عهده داشته ؟ سپس رفتار وی را با او بررسی کنید .
 3. از پرستار کودک بخواهید که به شما چند معرف ، معرفی کند .
 4. برای اینکه از صحت گفته های او اطمینان پیدا کنید با معرف ها تماس بگیرید .
 5. درباره حقوق پرستار مطلع شوید .
 6. اگر با پرستار راحت بودید وی را استخدام کنید

 

زمان مناسب برای گرفتن پرستار کودک:

بهتر است سن کودک بیش از یک سال باشد اما اگر مادر بتواند تا 2 سالگی وظیفه از مراقبت کودک را بگیرد برای کودک مناسب تر می باشد. مراقبت از کودک توسط مادر حداقل تا دو سالگی میتواند در رشد روحی و جسمی کودک تاثیر بسزایی داشته باشد. در صورتی که در سن قبل از دو سالگی قصد گرفتن پرستار برای کودک را دارید لازم است از  پرستار شناخت کافی داشته باشید.

اگر برای  خدمات پرستاری، پرستار کودک و پرستار سالمند  به مراقب احتیاج دارید با ما تماس بگیرید

پرستار کودک

هدف ما جلب رضایت شماست

09303364967

پرستار کودک
5 امتیاز از 1 رای