دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری دکوراسیون داخلی منزل کاغذ دیواری لمینت کاغذ دیواری پارکت کاغذ دیواری درب اتوماتیک کاغذ دیواری کفپوش کاغذ دیواری پارکت چوبی کاغذ دیواری انواع کاغذ دیواری کاغذ دیواری کاغذ دیواری ارزان کاغذ دیواری کاغذ دیواری قابل شستشو کاغذ دیواری نصاب کاغذ دیواری کاغذ دیواری خرید اینترنتی کاغذ دیواری کاغذ دیواری روش نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری روش نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری کاغذ دیواری ایران کاغذ دیواری نصب کاغذ ایران کاغذ دیواری چسب کاغذ دیواری کاغذ دیواری طریقه نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری نحوه چسباندن کاغذ دیواری کاغذ دیواری انواع چسب کاغذ دیواری کاغذ دیواری دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری دکوراسیون داخلی منزل کاغذ دیواری لمینت کاغذ دیواری پارکت کاغذ دیواری خرید اینترنتی کاغذ دیواری کاغذ دیواری روش نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری روش نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری کاغذ دیواری ایران کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ، دکوراسیون داخلی ،کاغذ دیواری قابل شستشو

09303364967

پاسخگویی: شهرکی

کاغذ دیواری  دیوار پوشی است که روی دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد و نحوه فروش آن به صورت رول می باشد.

چندین سال است که به دلیل وجود طرح های متفاوت هم چنین راحتی در نصب استفاده از کاغذ دیواری با استقبال نسبتا خوبی روبرو شده است. اگر شما هم به فکر تغییر دکوراسیون خانه خودتان افتادید پیشنهاد ما تعویض کاغذ دیواری می باشد.

چرا از کاغذ دیواری استفاده کنیم؟

 • اولین دلیل می تواند نصب راحت آن باشد.
 • امکان استفاده از طرح های متفاوت در مقابل طرح های محدود رنگ ساختمانی است.
 • اگر به منزل جدیدی نقل مکان کرده اید برای محافظت از دیوار میتوان از کاغذ دیواری استفاده کرد.
 • به آسانی قابل تمیز کردن می باشد.
 • از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است .

کاغذ دیواری ، دکوراسیون داخلی ،کاغذ دیواری قابل شستشو

انواع کاغذ دیواری

  • کاغذ دیواری کاغذی : این نوع از کاغذ دیواری غیر قابل شست و شو است هم چنین دوام آن حداکثر 2 سال می باشد و به راحتی پاره می شود هم چنین ارزان ترین نوع کاغذ دیواری موجود در بازار می باشد.
  • کاغذ دیواری PVC : برعکس کاغذ دیواری کاغذی، این نوع هم قابل شست و شو هست، هم چنین استحکام زیادی دارد و به سختی پاره می شود به همین دلیل برای اتاق کودک بسیار مناسب می باشد، هم چنین عمر کاغذ دیواری pvc  تا 5 سال هم می رسد.
  • کاغذ دیواری نانو : این نوع کاغذ دیواری نیز از ویژگی های کاغذ دیواری pvc بهره می برد(قابل شست و شو و مستحکم است). هم چنین ضد خاک و کثیفی می باشد و عایق صدا و گرما می باشد.
  • کاغذ دیواری سه بعدی : این کاغذ دیواری مانند کاغذ دیواری pvc، از استحکام قابل قبولی برخوردار است و هم چنین قابل شست و شو می باشد. طرح این نوع از کاغذ دیواری به گونه ای است که به صورت برجسته به نظر می رسد.
  • کاغذ دیواری مخملی: همان طور که از اسمش پیداست در این نوع کاغذ دیواری از تکه های مخمل استفاده شده است و به دلیل وجود مخمل قابل شست و شو با مواد شوینده نمی باشد.
  • کاغذ دیواری الیاف طبیعی : گرانترین کاغذ دیواری، کاغذ دیواری الیاف طبیعی می باشد و تقریبا کم یاب هم هست. این نوع کاغذ دیواری از چوب طبیعی ساخته می شوند و هم چنین قابل شست و شو می باشد و استحکام خوبی دارد.

جهت مشاوره و دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

5 امتیاز از 2 رای